Kurumsal

Pedias Concept

Kurumsal

Pedias’ta kurumsal organizasyon adına neler yapabilirsiniz?

Yönetici kadronuz yada firma çalışanlarınızla birlikte iş toplantıları ve iş yemekleri düzenleyebilir, bayilerin katıldığı ve ürün lansmanlarının yapıldığı dönemsel ve yıllık satış toplantıları organize edebilirsiniz.

Ayrıca her türlü özel etkinlikler planlaması yapabilirsiniz. Bu tür organizasyonlar için koordinatörlerimiz size her aşamada profesyonel destek sunacaktır.

Eğer bir iş toplantısı veya tanıtım için yemekli/yemeksiz davet düzenlemeyi düşünüyorsanız, Pedias Concept bu tip toplantılar için biçilmiş kaftan. Neden mi? Yiyecek ve içecek konusunda zengin bir ürün portföyü sunuyoruz. Mekanlarımız kurumsal organizasyonlar için dizayn edilebilecek yapıda. Açık hava ve kapalı mekan seçeneklerimiz de birkaç bölge ile sınırlı değil. Birbirinden farklı konseptlerde düzenlenebilir kapalı mekanlarımız, özel köşelerimiz ve salonlarımız her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde ayarlananabiliyor. Ayrıca doğanın tam içinde, şehrin gürültüsünden uzak ve muazzam şehir manzarası da ayaklarınızın altında.

Aşağıda şirket toplantıları, yemekli şirket organizasyonu ve diğer etkinlikler için fikir edinebileceğiniz seçenekler bulabilirsiniz.

Kahvaltı/Brunch

Eğer iş toplantısı sabah yapılıyorsa, Kahvaltı/Brunch sunumu yapılması en kolay ve en ekonomik seçenektir. Pedias`ın size sunacağı açık büfe veya serpme Kahvaltı/Brunch ile kahveleri sürekli olarak tazeleyecek görevlilerden oluşan bir sunum bu tip iş konferansları için oldukça idealdir.

Öğle Yemeği

Eğer konferans 20 kişiden daha az sayıda kişinin katılımından oluşuyorsa sandviçlerden ve salatalardan oluşan küçük bir açık büfe iyi bir seçim olacaktır. Ancak, konferans orta büyüklükte veya büyük bir konferans ise sıcak yiyeceklerden oluşan bir servis yapılması daha iyi olacaktır. Bunu yaparken et yiyemeyen kişiler ile düşük kalorili yiyecekleri tercih eden kişileri de göz önünde bulundurmak gerekir.

Akşam Yemeği

Eğer konferansta yapılacak sunum akşam saatlerine denk geliyorsa, bu durum Pedias Concept`in eşsiz akşam yemeğini denemek için iyi bir zamanlama olacaktır. Tüm konuklara aynı başlangıç yemeği ve birkaç seçenekten oluşan ana yemek menüsü sunulabilir.

Şirket etkinlikleri ve toplantıları için kaliteli mekan hizmetleri ve alternatifli yemek menü seçenekleri arıyorsanız bize telefon veya email yoluyla ulaşabilir ve menüler ile fiyat bilgilerini en kısa sürede öğrenebilirsiniz.

pedias-kurumsal-salon

pedias-concept-kurumsal-salon

mersin-pedias-kurumsal